تجربه تلخ مذاکره با آمریکا را به هیچ وجه تکرار نخواهیم کرد.» این جمله ای بود که حضرت آیت‌الله ‌ای رهبر انقلاب اسلامی  صبح پنج‌شنبه 23 خرداد 98 در دیدار با آقای شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن و هیئت همراه تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هیچ اعتمادی به آمریکا ندارد و تجربه‌ی تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام را به‌هیچ‌وجه تکرار نخواهد کرد زیرا هیچ ملت آزاده و عاقلی، مذاکره تحت فشار را نمیپذیرد.

در ابتدای این دیدار آقای شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن خطاب به رهبر انقلاب اسلامی گفت: من قصد دارم پیام رئیس‌جمهور آمریکا را به جنابعالی برسانم.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به نخست‌وزیر ژاپن گفتند: ما در حسن‌نیت و جدی بودن شما تردیدی نداریم اما درخصوص آنچه از رئیس‌جمهور آمریکا نقل کردید، من شخص ترامپ را شایسته‌ی مبادله‌ی هیچ پیامی نمیدانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.

ادامه مطلب

در میانه آتش (ناگفته های جنگ 33 روزه از زبان سردار قاسم سلیمانی)

ایجاد تمدن نوین اسلامی و اربعین

ما ترکناک یابن الحسین

آمریکا ,رهبر ,اسلامی ,تکرار ,نخست‌وزیر ,انقلاب ,رهبر انقلاب ,نخست‌وزیر ژاپن ,انقلاب اسلامی ,خطاب به ,برجام را ,رهبر انقلاب اسلامی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mmoshkan پکیج و رادیاتور فراهنر شلیل به وبلاگ معلم خوش اومدین کوادکوپتر، هلی شات، پهپاد کمند صید آسمان 80 ایران وکیل آنلاین11